WEDSTRIJD
19.10.18 | Kwartfinale | Daniil Medvedev | Ricardas Berankis | 6-2, 1-6, 6-4 | Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Daniil Medvedev | Ricardas Berankis | |
1e Service % | 38/66 (58%) | 56/94 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/38 (84%) | 39/56 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/28 (39%) | 17/38 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/14 (21%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/94 (40%) | 23/66 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/160 (51%) | 79/160 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 15 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniil Medvedev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Medvedev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Medvedev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Medvedev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daniil Medvedev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ricardas Berankis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniil Medvedev | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Ricardas Berankis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Medvedev | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Ricardas Berankis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniil Medvedev | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Medvedev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Medvedev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ricardas Berankis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Medvedev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Medvedev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ricardas Berankis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniil Medvedev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniil Medvedev vs. Ricardas Berankis - onderlinge wedstrijden
04.08.22 | Kwartfinale | Daniil Medvedev | Ricardas Berankis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Los Cabos | Hard |
26.02.19 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Daniil Medvedev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
19.10.18 | Kwartfinale | Daniil Medvedev | Ricardas Berankis | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
15.03.16 | 1e ronde | Daniil Medvedev | Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Kazan Challenger | I. hard |
Daniil Medvedev form & Ricardas Berankis form
Daniil Medvedev - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
27.03.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Jarry | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.03.24 4e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Cameron Norrie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Carlos Alcaraz | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Tommy Paul | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 4e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Sebastian Korda | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Ugo Humbert | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-3, 4-6, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Halve finale | vs. Alexander Zverev | 5-7, 3-6, 7-64, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 7-64, 2-6, 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 4e ronde | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-71, 6-4, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Terence Atmane | 5-7, 6-2, 6-4, 1-0, Terence Atmane - scratch | wedstrijd detail | |
Turin - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 | vs. Alexander Zverev | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 | vs. Andrey Rublev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jannik Sinner | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karen Khachanov | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |