WEDSTRIJD
22.05.19 | 2e ronde | Danilo Petrovic | Dudi Sela | 6-3, 7-63 | Jerusalem Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Danilo Petrovic | Dudi Sela | |
1e Service % | 50/75 (67%) | 36/61 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/50 (78%) | 27/36 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/61 (34%) | 22/75 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 11 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Danilo Petrovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Danilo Petrovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Danilo Petrovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Danilo Petrovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Danilo Petrovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Danilo Petrovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Danilo Petrovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Danilo Petrovic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Danilo Petrovic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Danilo Petrovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Danilo Petrovic | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Danilo Petrovic vs. Dudi Sela - onderlinge wedstrijden
22.05.19 | 2e ronde | Danilo Petrovic | Dudi Sela | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Jerusalem Challenger | Hard |
Danilo Petrovic form & Dudi Sela form
Danilo Petrovic - laatste wedstrijden
Stockholm - I. hard | ||||
06.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 2-5, - Danilo Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 0-2, - Danilo Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.21 1e ronde | vs. Igor Sijsling | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde | vs. John Millman | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split 1 - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Andrea Collarini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 2e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Zverev | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
01.03.21 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-5, - Danilo Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
22.02.21 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - I. hard | ||||
18.01.21 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sardinia - Clay | ||||
17.10.20 Halve finale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |
Dudi Sela - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
23.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.02.20 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - scratch | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
19.02.20 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
08.09.19 Finale | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.19 2e ronde | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.19 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 3e ronde | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 2e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
18.07.19 3e ronde | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
10.07.19 2e ronde | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - Hard | ||||
15.06.19 Halve finale | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |