WEDSTRIJD
22.11.18 | 2e ronde | Dante Gennaro | Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | Turkey F37 | Clay |
STATISTIEKEN
Dante Gennaro | Benjamin Dhoe | |
1e Service % | 38/52 (73%) | 33/45 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/38 (61%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/14 (79%) | 1/12 (8%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/45 (56%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dante Gennaro | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dante Gennaro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
3-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dante Gennaro | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dante Gennaro | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dante Gennaro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Benjamin Dhoe | |
5-1 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
5-2 | Benjamin Dhoe | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dante Gennaro vs. Benjamin Dhoe - onderlinge wedstrijden
22.11.18 | 2e ronde | Dante Gennaro | Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F37 | Clay |
Dante Gennaro form & Benjamin Dhoe form
Dante Gennaro - laatste wedstrijden
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Reus - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manama - Hard | ||||
20.03.19 2e ronde | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
29.01.19 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
24.01.19 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Clay | ||||
15.01.19 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Clay | ||||
09.01.19 1e ronde | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F29 - Clay | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
25.11.18 Finale | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.18 Halve finale | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.18 Kwartfinale | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.18 2e ronde | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.18 1e ronde | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
19.11.18 Finale | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Benjamin Dhoe - laatste wedstrijden
M15 Duffel - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia 1 - Clay | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.21 Kwalif. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Eupen - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Esch/Alzette - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
03.06.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
01.04.21 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.21 1e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.11.20 1e ronde | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |