WEDSTRIJD
10.10.18 | 2e ronde | Danylo Kalenichenko | Hugo Largo | 6-2, 6-2 | Nigeria F5 | Hard |
STATISTIEKEN
Danylo Kalenichenko | Hugo Largo | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 32/50 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/50 (52%) | 9/41 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hugo Largo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Hugo Largo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-2 | Hugo Largo | |
5-2 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Danylo Kalenichenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Danylo Kalenichenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Danylo Kalenichenko | 3-0 | |
Danylo Kalenichenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Danylo Kalenichenko | 4-1 | |
Danylo Kalenichenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Danylo Kalenichenko | 5-2 | |
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
23.07.97, 26 Jaar
11940 $
23.07.97, 26 Jaar
11940 $
Danylo Kalenichenko vs. Hugo Largo - onderlinge wedstrijden
10.10.18 | 2e ronde | Danylo Kalenichenko | Hugo Largo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Nigeria F5 | Hard |
23.04.18 | 1e ronde | Danylo Kalenichenko | Hugo Largo | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Nigeria F2 | Hard |
Danylo Kalenichenko form & Hugo Largo form
Danylo Kalenichenko - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.21 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.21 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.21 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Hugo Largo - laatste wedstrijden
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 0-3, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anas Fattar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Valencia | 4-6, 1-3, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Pol Amoros Ramos | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Fabien Reboul | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Markus Schultz | 7-5, 1-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 1-6, 2-5, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Atanasov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
10.10.18 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Diego Matos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Christian Paul | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 2-6, 5-6, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Amilibia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Spain F24 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Boris Arias | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F13 - Clay | ||||
03.08.18 Kwartfinale | vs. Daniel Batista | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.18 2e ronde | vs. Francisco Cabral | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Tomas Almeida | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail |