WEDSTRIJD
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | David Barclay | Jayden Court | 6-73, 7-5, 6-3 | Australia F1 | Grass |
STATISTIEKEN
Australia
06.09.90, 33 Jaar
11481 $
06.09.90, 33 Jaar
11481 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
David Barclay vs. Jayden Court - onderlinge wedstrijden
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | David Barclay | Jayden Court | 6-73, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Australia F1 | Grass |
David Barclay form & Jayden Court form
David Barclay - laatste wedstrijden
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Fry | 6-0, 5-0, Daniel Fry - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Ryan Ziegann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shuannon Tricerri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Zhang | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 2-6, 0-4, - David Barclay - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abhinav Mahajan | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Georgije Babic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Adam Taylor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Cameron Edward Smith | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Glen Dawes | 2-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Spasojevic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 6-712, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-3, - David Barclay - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Akishima - Carpet | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Kenta Kurita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kureoka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Len Schouten | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Jayden Court - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Brosset | 4-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Halve finale | vs. Matt Kuhar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Joshua Charlton | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Koki Matsuda | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Luka Vuglar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Jake Delaney | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Scott Jones | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |