WEDSTRIJD
17.03.19 | 1e ronde van de kwal. | David Barclay | Matthew Woerndle | 6-3, 3-6, 10-6 | M15 Mornington | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
06.09.90, 33 Jaar
11481 $
06.09.90, 33 Jaar
11481 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
26.11.01, 22 Jaar
26.11.01, 22 Jaar
David Barclay vs. Matthew Woerndle - onderlinge wedstrijden
17.03.19 | 1e ronde van de kwal. | David Barclay | Matthew Woerndle | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Mornington | Clay |
David Barclay form & Matthew Woerndle form
David Barclay - laatste wedstrijden
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Fry | 6-0, 5-0, Daniel Fry - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Ryan Ziegann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shuannon Tricerri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Zhang | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 2-6, 0-4, - David Barclay - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abhinav Mahajan | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Georgije Babic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Adam Taylor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Cameron Edward Smith | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Glen Dawes | 2-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ashwin Ryan Sharma | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Spasojevic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 6-712, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-3, - David Barclay - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Akishima - Carpet | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Kenta Kurita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kureoka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Guam - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Len Schouten | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Matthew Woerndle - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Ryan Ziegann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Josshua Kinaadman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wyatt Demulling | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kikuchi | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jarrod Joyce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Atharva Sharma | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarthak Suden | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madhwin Kamath | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ankush Mishra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 7-66, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taj Hibbert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Filep | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Furniss | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Patton | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tauranga - Hard | ||||
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Dickey | 6-0, 2-0, Max Dickey - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.22 Kwalif. | vs. Caelan Potts | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.22 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |