WEDSTRIJD
05.09.16 | 1e ronde van de kwal. | David Damian Brna | Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-3 | Hungary F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
21.05.98, 25 Jaar
21.05.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
16.09.98, 25 Jaar
16.09.98, 25 Jaar
David Damian Brna vs. Oliver Varga-Toth - onderlinge wedstrijden
05.09.16 | 1e ronde van de kwal. | David Damian Brna | Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Hungary F4 | Clay |
David Damian Brna form & Oliver Varga-Toth form
David Damian Brna - laatste wedstrijden
Italy F26 - Clay | ||||
03.09.18 1e ronde | vs. Remy Bertola | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabor-Janos Toth | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F6 - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 7-67, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.08.18 Kwalif. | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khin | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
01.08.18 Kwalif. | vs. Andras Necz | 3-6, 7-66, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Cintl | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Slovakia F1 - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
07.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Jancovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F5 - Clay | ||||
18.06.18 Kwalif. | vs. Eduardo Dischinger | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Koczka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Szendrei | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hungary F3 - Clay | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nick Cmager | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F2 - Clay | ||||
15.05.18 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Nick Cmager | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Norbert Nagyi | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Poland F2 - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. David Mrazek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Alessandro Ricci | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
05.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Ramskogler | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Oliver Varga-Toth - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | - Oliver Varga-Toth - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Bucurescu | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Biletic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Landini | 7-63, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Mazzeschi | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Frank | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Nico Hornitschek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Schmoelzer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 5-7, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Metyko | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Martin Dobry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |