WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | David Jorda Sanchis | Alexander Chernomaz | 6-2, 6-1 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
David Jorda Sanchis | Alexander Chernomaz | |
1e Service % | 19/33 (58%) | 26/54 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/19 (95%) | 18/26 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 8/28 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/54 (52%) | 5/33 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
3-0 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Alexander Chernomaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
12.10.04, 19 Jaar
12.10.04, 19 Jaar
David Jorda Sanchis vs. Alexander Chernomaz - onderlinge wedstrijden
11.02.19 | 1e ronde van de kwal. | David Jorda Sanchis | Alexander Chernomaz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
David Jorda Sanchis form & Alexander Chernomaz form
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexander Chernomaz - laatste wedstrijden
M25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Maslov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Hramogin | 6-4, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Felipe Mikkelsen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Ozernoy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |