WEDSTRIJD
12.03.20 | 2e ronde | David Jorda Sanchis | Oscar Galimardanov | 7-63, 6-2 | M15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
David Jorda Sanchis | Oscar Galimardanov | |
1e Service % | 38/66 (58%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/38 (82%) | 24/36 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/64 (42%) | 21/66 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
David Jorda Sanchis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Oscar Galimardanov | |
0-0 | ||
5-6 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.04.00, 23 Jaar
24.04.00, 23 Jaar
David Jorda Sanchis vs. Oscar Galimardanov - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 2e ronde | David Jorda Sanchis | Oscar Galimardanov | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Kazan | I. hard |
David Jorda Sanchis form & Oscar Galimardanov form
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Oscar Galimardanov - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |