WEDSTRIJD
03.07.18 | 1e ronde | David Perez Sanz | Lucas Vuradin | 6-0, 6-2 | Malaysia F1 | Hard |
STATISTIEKEN
David Perez Sanz | Lucas Vuradin | |
1e Service % | 19/39 (49%) | 22/49 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/19 (74%) | 12/22 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/20 (80%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 9/39 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
David Perez Sanz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lucas Vuradin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Perez Sanz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lucas Vuradin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-0 | Lucas Vuradin | |
5-0 | Lucas Vuradin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
David Perez Sanz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Vuradin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
David Perez Sanz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lucas Vuradin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Perez Sanz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lucas Vuradin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Perez Sanz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Lucas Vuradin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Perez Sanz vs. Lucas Vuradin - onderlinge wedstrijden
03.07.18 | 1e ronde | David Perez Sanz | Lucas Vuradin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Malaysia F1 | Hard |
David Perez Sanz form & Lucas Vuradin form
David Perez Sanz - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Amr Elsayed | - | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 0-5, - David Perez Sanz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Donski | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Emilien Demanet | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Miguel Garcia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Eero Vasa | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dali Blanch | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lucas Vuradin - laatste wedstrijden
M25 Toowoomba - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Benard Bruno Nkomba | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Volonski | 6-2, 4-0, Nikita Volonski - scratch | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Glen Dawes | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. David Agung Susanto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Anthony Susanto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mathayomchand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-62, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chayanon Kaewsuto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Calum Puttergill | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.19 1e ronde | vs. James Frawley | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Karunuday Singh | 6-2, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Albury - Grass | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Harry Bourchier | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Thomas Bosancic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
07.01.19 1e ronde | vs. Hugo Nys | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.01.19 Kwalif. | vs. James Ibrahim | 7-67, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |