WEDSTRIJD
11.02.19 | 1e ronde | David Perez Sanz | Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-4 | Bangkok Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
David Perez Sanz | Natthasith Kunsuwan | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/38 (82%) | 19/27 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/48 (40%) | 15/56 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 6 | 4 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Thailand
23.02.00, 24 Jaar
11639 $
23.02.00, 24 Jaar
11639 $
David Perez Sanz vs. Natthasith Kunsuwan - onderlinge wedstrijden
11.02.19 | 1e ronde | David Perez Sanz | Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard |
David Perez Sanz form & Natthasith Kunsuwan form
David Perez Sanz - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Amr Elsayed | - | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 0-5, - David Perez Sanz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Donski | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Emilien Demanet | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabien Salle | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Martins Rocens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Miguel Garcia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Eero Vasa | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dali Blanch | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Natthasith Kunsuwan - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Linang Xiao | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 7-65, 5-1, Samuel Brosset - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Maik Steiner | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Maximus Jones | 6-73, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernard Tomic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arnav Kapoor | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 7-63, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Yu Zongbing | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Shtengelov | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Faisal Qamar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sammr Raina | 7-64, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yanjie Zheng | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Xian Yao Zhou | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wai Yu Kai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Changli Zhang | Changli Zhang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wenze Li | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaoyin Yang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |