WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | David Pichler | Benjamin Pietri | 6-75, 6-3, 6-4 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
David Pichler | Benjamin Pietri | |
1e Service % | 60/97 (62%) | 71/95 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/60 (55%) | 37/71 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/37 (51%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 9/16 (56%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/95 (54%) | 45/97 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/192 (54%) | 89/192 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Pichler vs. Benjamin Pietri - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | David Pichler | Benjamin Pietri | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
David Pichler form & Benjamin Pietri form
David Pichler - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Benjamin Pietri - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daan Meijer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | Mohamed Sanad Bouhlel - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Andrin Casanova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 7-65, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jules Marie | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |