Austria
19.02.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Croatia
17.06.99, 24 Jaar
Ukraine
14.07.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Croatia
07.03.97, 27 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Pichler/Vitaliy Sachko vs. Frane Nincevic/Luka Nincevic - onderlinge wedstrijden
David Pichler form & Frane Nincevic form
David Pichler/Vitaliy Sachko - laatste wedstrijden
Tulln Challenger - Clay |
06.09.23 1e ronde | vs. Gerald Melzer/Mats Moraing | 6-2, 3-6, 4-10 | | wedstrijd detail |
Verona Challenger - Clay |
26.07.23 1e ronde | vs. Piotr Matuszewski/Igor Zelenay | 6-4, 3-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
Poznan Challenger - Clay |
21.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski/Kacper Zuk | - | | wedstrijd detail |
Bratislava Challenger - I. hard |
10.11.22 Kwartfinale | vs. Franko Skugor/Igor Zelenay | 6-77, 5-7 | | wedstrijd detail |
08.11.22 1e ronde | vs. Peter Nad/Peter Benjamin Privara | 7-66, 6-0 | | wedstrijd detail |
Como Challenger - Clay |
02.09.22 Halve finale | vs. Alexander Erler/Lucas Miedler | 6-73, 4-6 | | wedstrijd detail |
01.09.22 Kwartfinale | vs. Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi | 3-6, 6-3, 10-8 | | wedstrijd detail |
31.08.22 1e ronde | vs. Francesco Forti/Giulio Zeppieri | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
M25 Vogau - Clay |
18.08.20 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov/Nino Serdarusic | 6-4, 2-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
M15 Heraklion - Hard |
09.12.19 Kwartfinale | vs. Frane Nincevic/Luka Nincevic | 7-65, 4-6, 11-9 | | wedstrijd detail |
09.12.19 Halve finale | vs. Illya Beloborodko/Alexander Zgirovsky | 2-6, 7-5, 10-3 | | wedstrijd detail |
09.12.19 1e ronde | vs. Adam Jones/Stuart Parker | 6-2, 1-1, Adam Jones/Stuart Parker - scratch | | wedstrijd detail |
09.12.19 Finale | vs. Aristotelis Thanos/Eleftherios Theodorou | - | | wedstrijd detail |
M15 Heraklion - Hard |
02.12.19 Kwartfinale | vs. Illya Beloborodko/Artem Smirnov | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
02.12.19 Halve finale | vs. Simon Carr/Ryan Nijboer | 6-1, 6-72, 6-10 | | wedstrijd detail |
02.12.19 1e ronde | vs. Lior Goldenberg/Yshai Oliel | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
M15 Heraklion - Hard |
25.11.19 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov/Guy Den Heijer | 6-2, 3-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
25.11.19 Finale | vs. Remy Bertola/Daniel Masur | 7-62, 6-4 | | wedstrijd detail |
25.11.19 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman/Alexander Lebedev | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
25.11.19 Kwartfinale | vs. Marek Gengel/Dominik Langmajer | 6-2, 5-1, Marek Gengel/Dominik Langmajer - scratch | | wedstrijd detail |
M15 Meshref - Hard |
04.11.19 Halve finale | vs. Alec Adamson/Simon Freund | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
04.11.19 Finale | vs. Adil Kalyanpur/Kai Wehnelt | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
04.11.19 1e ronde | vs. Gauthier Onclin/Valentin Royer | 5-7, 6-1, 10-5 | | wedstrijd detail |
04.11.19 Kwartfinale | vs. Peter Goldsteiner/Alen Rogic Hadzalic | 6-0, 6-1 | | wedstrijd detail |
Frane Nincevic/Luka Nincevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay |
24.03.21 1e ronde | vs. Igor Sijsling/Mark Vervoort | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
M15 Rovinj - Clay |
17.03.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini/Pavel Nejedly | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
M15 Porec - Clay |
10.03.21 1e ronde | vs. Corentin Denolly/Clement Tabur | 6-73, 0-6 | | wedstrijd detail |
M15 Heraklion - Hard |
09.12.19 1e ronde | vs. Sean Hodkin/Juraj Pivoluska | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
09.12.19 Kwartfinale | vs. David Pichler/Vitaliy Sachko | 6-75, 6-4, 9-11 | | wedstrijd detail |
M15 Milovice - I. hard |
11.11.19 1e ronde | vs. Petr Michnev/Andrew Paulson | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M15 Opava - Carpet |
28.10.19 1e ronde | vs. Karol Drzewiecki/Petr Hajek | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
M15 Zlatibor - Clay |
16.09.19 1e ronde | vs. Xin Hu/Ao Shen | 6-75, 6-76 | | wedstrijd detail |
M25 Vogau - Clay |
05.08.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov/Florian Lakat | 1-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
M25 Kiseljak - Clay |
27.05.19 1e ronde | vs. Martins Podzus/Maxim Ratniuk | 6-71, 3-6 | | wedstrijd detail |
M15 Brcko - Clay |
20.05.19 1e ronde | vs. Pierre Faivre/Maxime Tchoutakian | 0-6, 6-73 | | wedstrijd detail |
M25 Doboj - Clay |
13.05.19 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu/Darko Jandric | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
M25 Prijedor - Clay |
06.05.19 Kwartfinale | vs. Wilson Leite/Cristian Rodriguez | 7-65, 6-4 | | wedstrijd detail |
06.05.19 Halve finale | vs. Ljubomir Celebic/Nerman Fatic | 6-3, 4-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
06.05.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce/Daniil Zarichanskyy | 7-65, 1-6, 10-3 | | wedstrijd detail |
M15 Opatija - Clay |
25.03.19 Kwartfinale | vs. Oleksii Krutykh/Isa Mammetgulyyev | 1-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
25.03.19 1e ronde | vs. Darko Jandric/Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 10-5 | | wedstrijd detail |
Hungary F1 - Clay |
08.05.17 1e ronde | vs. Lazar Vojinovic/Arsenije Zlatanovic | - Frane Nincevic/Luka Nincevic - niet aangetreden | | wedstrijd detail |