WEDSTRIJD
24.01.19 | 2e ronde | David Poljak | Benjamin Lock | 6-0, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
David Poljak | Benjamin Lock | |
1e Service % | 33/54 (61%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/33 (88%) | 19/32 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 16/54 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Poljak | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Poljak | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Poljak vs. Benjamin Lock - onderlinge wedstrijden
24.01.19 | 2e ronde | David Poljak | Benjamin Lock | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
David Poljak form & Benjamin Lock form
David Poljak - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | - | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |