WEDSTRIJD
11.11.20 | 1e ronde | David Poljak | Lilian Breut | 6-0, 4-6, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
David Poljak | Lilian Breut | |
1e Service % | 50/88 (57%) | 46/77 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/50 (70%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/38 (47%) | 15/31 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 35/88 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/165 (55%) | 75/165 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 9 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Poljak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
David Poljak | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lilian Breut | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Poljak | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Poljak | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Poljak | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Poljak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lilian Breut | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Lilian Breut | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
David Poljak | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
22.11.96, 27 Jaar
22.11.96, 27 Jaar
David Poljak vs. Lilian Breut - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 1e ronde | David Poljak | Lilian Breut | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
David Poljak form & Lilian Breut form
David Poljak - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | - | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Lilian Breut - laatste wedstrijden
M25 Bourg - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Alastair Gray | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 Kwalif. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 5-7, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Pierre Delage | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Villers - I. hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Betesh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | Martin Benes - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 Kwalif. | vs. Ronan Joncour | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Ginefri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Maxime Mora | 6-3, 5-2, Maxime Mora - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Bahamondes | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |