WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Davide Albertoni | Samuel Puskar | 6-3, 6-1 | M15 Telfs | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
01.02.96, 28 Jaar
01.02.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.04.00, 23 Jaar
21.04.00, 23 Jaar
Davide Albertoni vs. Samuel Puskar - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Davide Albertoni | Samuel Puskar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Telfs | Clay |
Davide Albertoni form & Samuel Puskar form
Davide Albertoni - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.19 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail |
Samuel Puskar - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |