WEDSTRIJD
14.10.16 | Kwartfinale | Dayne Kelly | Matthew Barton | 6-4, 6-2 | Australia F8 | Hard |
STATISTIEKEN
Dayne Kelly | Matthew Barton | |
1e Service % | 32/54 (59%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/32 (88%) | 29/40 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 11/32 (34%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 14/54 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dayne Kelly vs. Matthew Barton - onderlinge wedstrijden
14.10.16 | Kwartfinale | Dayne Kelly | Matthew Barton | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Australia F8 | Hard |
02.05.16 | Kwalif. | Matthew Barton | Dayne Kelly | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Busan Challenger | Hard |
08.02.11 | 1e ronde | Dayne Kelly | Matthew Barton | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Caloundra Challenger | Hard |
11.10.10 | 2e ronde | Matthew Barton | Dayne Kelly | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Australia F9 | Hard |
Dayne Kelly form & Matthew Barton form
Dayne Kelly - laatste wedstrijden
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
16.04.23 Finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.04.23 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
09.04.23 Finale | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.04.23 Halve finale | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Kwartfinale | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.23 2e ronde | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Matthew Barton - laatste wedstrijden
Taipei City - Carpet | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 4-6, - Matthew Barton - scratch | wedstrijd detail | |
Australia F4 - Clay | ||||
30.03.18 Halve finale | vs. Max Purcell | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.18 Kwartfinale | vs. Andrew Whittington | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.03.18 2e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.18 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Grass | ||||
08.03.18 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.18 2e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.18 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 7-610, 7-61 | wedstrijd detail | |
Australia F1 - Grass | ||||
27.02.18 1e ronde | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 3-6, 7-61, 6-73 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Catarina | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
06.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
30.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Korda | 1-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
13.12.17 Kwartfinale | vs. Alex De Minaur | 2-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.17 1e ronde | vs. Maverick Banes | 6-74, 6-3, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Jose Statham | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.17 Kwalif. | vs. Benjamin Mitchell | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. James Frawley | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Blazo N Djurovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
15.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Karue Sell | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Craig | 7-68, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
07.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stockton Challenger - Hard | ||||
30.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-5, - Matthew Barton - scratch | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. John Lamble | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
19.09.17 1e ronde | vs. Dennis Novikov | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.17 Kwalif. | vs. Luis Patino | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Mendez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary Challenger - Hard | ||||
10.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. David O'Hare | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail |