WEDSTRIJD
04.09.20 | 1e ronde | Dejan Katic | Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
Dejan Katic | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dejan Katic | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dejan Katic | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Nini Gabriel Dica | |
Dejan Katic | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Dejan Katic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Dejan Katic | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Dejan Katic | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dejan Katic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Nini Gabriel Dica | |
0-0 | ||
Dejan Katic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-4 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
29.04.01, 22 Jaar
29.04.01, 22 Jaar
Dejan Katic vs. Nini Gabriel Dica - onderlinge wedstrijden
04.09.20 | 1e ronde | Dejan Katic | Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Dejan Katic form & Nini Gabriel Dica form
Dejan Katic - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Miladinovic | - | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Koray Kirci | 7-63, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 2-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
10.05.19 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Aleksandar Tomas | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-3, - Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Alen Avidzba | 6-73, - Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Timofey Skatov | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.02.19 Finale | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 Halve finale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Nini Gabriel Dica - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | wedstrijd detail |