WEDSTRIJD
21.11.18 | 1e ronde | Dejan Katic | Yeongseok Jeong | 6-2, 6-1 | Turkey F37 | Clay |
STATISTIEKEN
Dejan Katic | Yeongseok Jeong | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/49 (63%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dejan Katic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dejan Katic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dejan Katic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dejan Katic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Dejan Katic | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 40-0[BP], 15-40, 30-40 | ||
Dejan Katic | 0-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Dejan Katic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dejan Katic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Yeongseok Jeong | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dejan Katic vs. Yeongseok Jeong - onderlinge wedstrijden
21.11.18 | 1e ronde | Dejan Katic | Yeongseok Jeong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Turkey F37 | Clay |
Dejan Katic form & Yeongseok Jeong form
Dejan Katic - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Miladinovic | - | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Koray Kirci | 7-63, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 2-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
10.05.19 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Aleksandar Tomas | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-3, - Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Alen Avidzba | 6-73, - Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Timofey Skatov | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.02.19 Finale | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 Halve finale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Yeongseok Jeong - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryotaro Matsumura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryota Tanuma | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
16.11.23 1e ronde | vs. Matteo Lavizzari | 5-7, 7-65, 1-0, Matteo Lavizzari - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Chase Ferguson | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Hong Chung | 6-3, 6-76, 2-3, - Yeongseok Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Geun Jun Kim | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Leo Borg | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Duarte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Sanhui Shin | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail |