WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Deney Wassermann | Vladislav Gorbatenko | 6-2, 7-5 | M15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.04.03, 20 Jaar
24.04.03, 20 Jaar
Deney Wassermann vs. Vladislav Gorbatenko - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Deney Wassermann | Vladislav Gorbatenko | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Deney Wassermann form & Vladislav Gorbatenko form
Deney Wassermann - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Henry Searle | 7-68, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 4-6, 0-1, - Deney Wassermann - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 1-2, - Deney Wassermann - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Nedelchev | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Jerome Kym | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jack Loge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jules Marie | 4-6, 1-2, - Deney Wassermann - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-75, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 6-3, 6-710, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Enrique Gimenez Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris De Loore | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Max Houkes | 5-5, - Deney Wassermann - scratch | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.07.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 7-66, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Vladislav Gorbatenko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Hobbs | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kuan-Yi Lee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gulbir Singh Tomar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 1-6, 1-4, - Vladislav Gorbatenko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haoyuan Huang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luboslav Ivanchev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamerlan Evloev | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Vianello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-5, Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sarp Agabigun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miko Wassermann | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Basing | 3-6, 0-5, - Vladislav Gorbatenko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.01.21 Kwalif. | vs. Vasil Dimitrov | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Baran Soyler | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guney Ege Cetin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-66, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |