WEDSTRIJD
14.07.14 | 1e ronde van de kwal. | Deni Zmak | Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | Italy F23 | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
27.05.89, 34 Jaar
185 cm
82 kg
met de rechte hand
27.05.89, 34 Jaar
185 cm
82 kg
met de rechte hand
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
13.05.95, 28 Jaar
16534 $
13.05.95, 28 Jaar
16534 $
Deni Zmak vs. Giovanni Rizzuti - onderlinge wedstrijden
14.07.14 | 1e ronde van de kwal. | Deni Zmak | Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Italy F23 | Clay |
Deni Zmak form & Giovanni Rizzuti form
Deni Zmak - laatste wedstrijden
M25 Rovinj - Clay | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Matej Galik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ragazzi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.06.20 1e ronde | vs. Marino Jakic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-73, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Mrsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Robert Rumler | - | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Gibril Diarra | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Samuele Ramazzotti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darko Jandric | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-71, 10-4 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
24.05.18 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
16.05.18 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Bodin Zarkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Pjevcevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jakov Martinis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Croatia F3 - Clay | ||||
23.03.18 Kwartfinale | vs. Matteo Viola | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.18 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Giovanni Rizzuti - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
08.02.22 Kwalif. | vs. Stefan Popovic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.11.21 Kwalif. | vs. Berk Bugarikj | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Cagnina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dobry | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Lucini | 6-1, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Andrea Bessire | 5-2, Andrea Bessire - scratch | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Bjorn Nareyka | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Michel Vernier | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Andrea Bessire | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 6-3, 3-0, Antonio Muniz Hidalgo - scratch | wedstrijd detail |