WEDSTRIJD
11.07.19 | 3e ronde | Denis Istomin | Collin Altamirano | 6-3, 6-0 | Winnetka Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Denis Istomin | Collin Altamirano | |
1e Service % | 28/48 (58%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 9/17 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 14/48 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Collin Altamirano | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denis Istomin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Collin Altamirano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denis Istomin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Collin Altamirano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Collin Altamirano | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Istomin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Collin Altamirano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Collin Altamirano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Collin Altamirano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denis Istomin vs. Collin Altamirano - onderlinge wedstrijden
11.07.19 | 3e ronde | Denis Istomin | Collin Altamirano | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Winnetka Challenger | Hard |
Denis Istomin form & Collin Altamirano form
Denis Istomin - laatste wedstrijden
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
09.09.22 2e ronde | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.07.22 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Aguascalientes Challenger - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
13.04.22 2e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Collin Altamirano - laatste wedstrijden
San Miguel - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quillota - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Oren Vasser | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bor Artnak | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Karue Sell | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Oliver Okonkwo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-2, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saahith Jayaraman | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Martin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Harrison Adams | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nikita Filin | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Brayden Schnur | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marcus McDaniel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 7-67, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaede Katayama | 6-1, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Yuta Tomida | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashkan Ghorbanzadeh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |