WEDSTRIJD
30.01.20 | 2e ronde | Denis Yevseyev | Makoto Ochi | 7-5, 6-3 | M25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Denis Yevseyev | Makoto Ochi | |
1e Service % | 33/58 (57%) | 44/71 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/71 (49%) | 20/58 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denis Yevseyev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0 | ||
Denis Yevseyev | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Denis Yevseyev | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Denis Yevseyev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Makoto Ochi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denis Yevseyev vs. Makoto Ochi - onderlinge wedstrijden
30.01.20 | 2e ronde | Denis Yevseyev | Makoto Ochi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Nonthaburi | Hard |
Denis Yevseyev form & Makoto Ochi form
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Makoto Ochi - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Shintaro Imai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Timothy Gray | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Li Tu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 7-5, 4-6, 5-2, Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louam Boivin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Hanyi Liu | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jayden Court | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tai Sach | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Marinkov | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Zachary Viiala | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |