WEDSTRIJD
20.09.17 | 1e ronde | Dennis Novak | Alexander Erler | 2-6, 6-1, 6-4 | Turkey F35 | Clay |
STATISTIEKEN
Dennis Novak | Alexander Erler | |
1e Service % | 50/77 (65%) | 36/71 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/50 (62%) | 27/36 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/71 (42%) | 31/77 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/148 (51%) | 72/148 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dennis Novak vs. Alexander Erler - onderlinge wedstrijden
17.06.20 | 1e ronde | Dennis Novak | Alexander Erler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
20.09.17 | 1e ronde | Dennis Novak | Alexander Erler | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Turkey F35 | Clay |
11.08.17 | Halve finale | Dennis Novak | Alexander Erler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Austria F6 | Clay |
Dennis Novak form & Alexander Erler form
Dennis Novak - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-75, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, - Dennis Novak - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Hugo Grenier | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |