WEDSTRIJD
08.08.19 | 2e ronde | Denys Klok | Max Houkes | 6-1, 2-1, - scratch | M15 Eupen | Clay |
STATISTIEKEN
Denys Klok | Max Houkes | |
1e Service % | 19/30 (63%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/19 (58%) | 2/12 (17%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/26 (81%) | 14/30 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 37/56 (66%) | 19/56 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Denys Klok | 3-1 | |
0-0 | ||
Denys Klok | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Max Houkes | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denys Klok | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 2-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denys Klok vs. Max Houkes - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Denys Klok | Max Houkes | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
24.03.22 | 2e ronde | Max Houkes | Denys Klok | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
08.08.19 | 2e ronde | Denys Klok | Max Houkes | 6-1, 2-1, Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | M15 Eupen | Clay |
Denys Klok form & Max Houkes form
Denys Klok - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.03.24 Kwartfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Max Houkes - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |