WEDSTRIJD
18.07.19 | 1e ronde | Denys Klok | Mikhail Korovin | 6-74, 6-4, 6-1 | M15 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Denys Klok | Mikhail Korovin | |
1e Service % | 66/93 (71%) | 63/97 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/66 (59%) | 35/63 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/27 (63%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/97 (51%) | 37/93 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/190 (55%) | 85/190 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denys Klok | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-2 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Denys Klok | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Mikhail Korovin | |
Denys Klok | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-5 | Mikhail Korovin | |
0-0 | ||
Denys Klok | 5-5 | |
5-6 | Mikhail Korovin | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 6-6 | |
0-0, 1-1, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-A | ||
Denys Klok | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15 | ||
Denys Klok | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40 | ||
4-4 | Mikhail Korovin | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Denys Klok | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Mikhail Korovin | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denys Klok vs. Mikhail Korovin - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 1e ronde | Denys Klok | Mikhail Korovin | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Parnu | Clay |
Denys Klok form & Mikhail Korovin form
Denys Klok - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.03.24 Kwartfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mikhail Korovin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |