WEDSTRIJD
26.03.19 | 1e ronde | Denys Klok | Umut Akkoyun | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Denys Klok | Umut Akkoyun | |
1e Service % | 22/33 (67%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/22 (91%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 5/18 (28%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/46 (61%) | 5/33 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/79 (71%) | 23/79 (29%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denys Klok | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Denys Klok | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Klok | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denys Klok | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Klok | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
Denys Klok vs. Umut Akkoyun - onderlinge wedstrijden
26.03.19 | 1e ronde | Denys Klok | Umut Akkoyun | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Denys Klok form & Umut Akkoyun form
Denys Klok - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.03.24 Kwartfinale | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | - | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Umut Akkoyun - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |