WEDSTRIJD
16.05.18 | 2e ronde | Dhruv Sunish | Ajeet Rai | 7-65, 6-1 | Uganda F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Dhruv Sunish | Ajeet Rai | |
1e Service % | 36/59 (61%) | 40/63 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/63 (48%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dhruv Sunish | 0-1 | |
0-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-2 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dhruv Sunish | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Ajeet Rai | |
3-4 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dhruv Sunish | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dhruv Sunish | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Dhruv Sunish | 6-5 | |
Dhruv Sunish | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Ajeet Rai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Ajeet Rai | |
Dhruv Sunish | 1-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
2-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Ajeet Rai | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dhruv Sunish | 5-1 | |
6-1 |
India
19.11.99, 24 Jaar
13162 $
19.11.99, 24 Jaar
13162 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Dhruv Sunish vs. Ajeet Rai - onderlinge wedstrijden
16.05.18 | 2e ronde | Dhruv Sunish | Ajeet Rai | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | Uganda F3 | Clay |
Dhruv Sunish form & Ajeet Rai form
Dhruv Sunish - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Carson Gates | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Chavez | 6-1, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Lakoseljac | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pune - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Simon Carr | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Paras Dahiya | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lucknow - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Filip Bergevi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Marco Miceli | 7-64, 0-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rawi Yosef | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.21 Kwalif. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Ibrahim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kolkata - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 7-64, 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 1-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Davud Amirov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Carles Hernandez | 7-63, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
13.11.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Wilson Oswalele Igbinovia | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. William Bushamuka | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Joshua Luck | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Ajeet Rai - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |