WEDSTRIJD
06.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Diogo Marques | Guilherme Valdoleiros | 7-5, 7-5 | Portugal F2 | Hard |
STATISTIEKEN
Portugal
08.08.99, 24 Jaar
08.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
17.07.99, 24 Jaar
17.07.99, 24 Jaar
Diogo Marques vs. Guilherme Valdoleiros - onderlinge wedstrijden
06.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Diogo Marques | Guilherme Valdoleiros | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Portugal F2 | Hard |
Diogo Marques form & Guilherme Valdoleiros form
Diogo Marques - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mason Dace | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Francisco Rocha | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 7-64, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Buldorini | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Deleu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Guilherme Valdoleiros - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Simao | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Molloy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 7-64, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Joe Leather | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Max Cunat | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Munoz (ESP) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dalmasso | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cooper | 2-6, 7-64, 12-10 | wedstrijd detail |