WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Djurabeck Karimov | Marc-Andrea Huesler | 6-4, 7-66 | M25 Almaty | Hard |
STATISTIEKEN
Djurabeck Karimov | Marc-Andrea Huesler | |
1e Service % | 54/79 (68%) | 41/68 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/54 (72%) | 31/41 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 15/27 (56%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/68 (32%) | 24/79 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/147 (52%) | 70/147 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Djurabeck Karimov | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0 | ||
Djurabeck Karimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 30-0 | ||
Djurabeck Karimov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Djurabeck Karimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Djurabeck Karimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-5 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-15 | ||
Djurabeck Karimov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Djurabeck Karimov vs. Marc-Andrea Huesler - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Djurabeck Karimov | Marc-Andrea Huesler | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | M25 Almaty | Hard |
Djurabeck Karimov form & Marc-Andrea Huesler form
Djurabeck Karimov - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Damien Wenger | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Nikita Sidorov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Raymond Sarmiento | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Jonas Maier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Alec Adamson | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 6-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-2, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Omni Kumar | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 7-60, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.09.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Shahin Khaledan | 6-1, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 2-6, 7-66, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Alec Adamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Reese Stalder | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. William Griffith | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 4-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. William Griffith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Marc-Andrea Huesler - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Jan Choinski | 7-67, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |