INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luca Prevosto vs. Dmitry Popko - onderlinge wedstrijden
27.02.19 | 1e ronde | Dmitry Popko | Luca Prevosto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Luca Prevosto form & Dmitry Popko form
Luca Prevosto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.02.20 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Dmitry Popko - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alex Rybakov | Alex Rybakov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Harrison Adams | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Louis Wessels | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Igor Gimenez | 7-61, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Mateus Alves | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
19.02.24 Finale | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Halve finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Axel Nefve | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alexander Razeghi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Axel Nefve | 6-79, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |