WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dmytro Kamynin | Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-2 | M15 Irpin | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
28.10.89, 34 Jaar
14773 $
28.10.89, 34 Jaar
14773 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
24.05.99, 24 Jaar
24.05.99, 24 Jaar
Dmytro Kamynin vs. Daniil Tsebrenko - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Dmytro Kamynin | Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Irpin | Clay |
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dmytro Kamynin | Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Irpin | Clay |
Dmytro Kamynin form & Daniil Tsebrenko form
Dmytro Kamynin - laatste wedstrijden
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. David Volfson | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-71, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
22.05.19 2e ronde | vs. Oleg Dolgosheyev | 3-6, 0-3, - Dmytro Kamynin - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-2, 0-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
31.08.18 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.18 Kwartfinale | vs. Oleg Dolgosheyev | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.18 2e ronde | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Stanislav Poplavskyy | 6-3, 2-1, Stanislav Poplavskyy - scratch | wedstrijd detail | |
Ukraine F3 - Clay | ||||
24.05.18 Kwartfinale | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.18 2e ronde | vs. Kristian Lozan | 7-65, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ukraine F2 - Clay | ||||
16.05.18 2e ronde | vs. Alessandro Petrone | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Bogdan Didenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anatoliy Voloshyn | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ukraine F1 - Clay | ||||
09.05.18 2e ronde | vs. Artem Smirnov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Javier Araya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ukraine F5 - Clay | ||||
07.09.17 Kwartfinale | vs. Yan Sabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.17 2e ronde | vs. Vitalii Shcherba | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.17 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Mirzonizhotov | 6-0, 3-0, Mikhail Mirzonizhotov - scratch | wedstrijd detail | |
Ukraine F2 - Clay | ||||
17.05.17 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Daniil Tsebrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |