WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Domagoj Biljesko | Robert Steinhauser | 5-7, 7-5, 10-8 | M15 Wels | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
02.09.00, 23 Jaar
02.09.00, 23 Jaar
Domagoj Biljesko vs. Robert Steinhauser - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Domagoj Biljesko | Robert Steinhauser | 5-7, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Wels | Clay |
Domagoj Biljesko form & Robert Steinhauser form
Domagoj Biljesko - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 1e ronde | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Robert Steinhauser - laatste wedstrijden
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Jubb | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Austria F4 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
08.07.18 Kwalif. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Radinski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |