WEDSTRIJD
28.01.20 | 2e ronde | Dominic Stricker | Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-4 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dominic Stricker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0 | ||
Dominic Stricker | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Dominic Stricker | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-2 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dominic Stricker | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 30-0 | ||
Dominic Stricker | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Dominic Stricker | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominic Stricker | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0 | ||
Dominic Stricker | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dominic Stricker | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Dominic Stricker | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dominic Stricker vs. Chak Lam Coleman Wong - onderlinge wedstrijden
28.01.20 | 2e ronde | Dominic Stricker | Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Dominic Stricker form & Chak Lam Coleman Wong form
Dominic Stricker - laatste wedstrijden
Jeddah - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 3-45, 1-2, - Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 | vs. Arthur Fils | 2-4, 4-33, 2-4, 3-45 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Luca Nardi | 4-1, 4-1, 4-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 2-4, 4-37, 1-4, 2-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 1-4, - Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
03.09.23 4e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 3e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 7-5, 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 6-72, 6-75, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-72, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Christian Harrison | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-711, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-3, 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Chak Lam Coleman Wong - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Laslo Djere | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 7-610, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | Valentin Vacherot - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-66, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Michael Mmoh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Rei Sakamoto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 6-77, 7-61, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. James Duckworth | James Duckworth - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. James Duckworth | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-61, 2-0, Thanasi Kokkinakis - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. James Duckworth | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |