WEDSTRIJD
24.07.19 | 2e ronde | Dominik Boehler | Petr Hajek | 6-1, - scratch | M15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Dominik Boehler | Petr Hajek | |
1e Service % | 10/14 (71%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/10 (100%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/4 (50%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/25 (64%) | 2/14 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 28/39 (72%) | 11/39 (28%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dominik Boehler vs. Petr Hajek - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 2e ronde | Dominik Boehler | Petr Hajek | 6-1, Petr Hajek - scratch | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay |
Dominik Boehler form & Petr Hajek form
Dominik Boehler - laatste wedstrijden
M15 Allershausen - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
05.08.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 1e ronde | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Petr Hajek - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Ainius Sabaliauskas | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Mostardi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-4, 0-6, 1-3, - Petr Hajek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 Finale | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.21 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.21 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Peter Nad | 3-6, 0-2, - Petr Hajek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Decamps | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.21 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail |