WEDSTRIJD
02.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Dominik Langmajer | Jeremy Schifris | 6-3, 6-3 | Germany F14 | I. hard |
STATISTIEKEN
Czech Republic
21.08.99, 24 Jaar
21.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
06.10.01, 22 Jaar
06.10.01, 22 Jaar
Dominik Langmajer vs. Jeremy Schifris - onderlinge wedstrijden
02.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Dominik Langmajer | Jeremy Schifris | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F14 | I. hard |
Dominik Langmajer form & Jeremy Schifris form
Dominik Langmajer - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gaiba - Grass | ||||
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Jeremy Schifris - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Patorn Hanchaikul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Chr. E. Mikkelsen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Arda Azkara | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dante Carlos Teramo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-73, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilan Hediger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Markus Malaszszak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ronit Gupta | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Hammes | 5-7, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Zaharije-Zak Talic | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Carassai | 6-4, 4-2, Christian Carassai - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Daniel Paty | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 3-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radim Paral | 6-2, 2-0, Radim Paral - scratch | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. J Mercer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leon Grundstrom | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |