WEDSTRIJD
04.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Dominik Nazaruk | Relja Eskic | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Poland
14.10.96, 27 Jaar
14.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
08.05.01, 22 Jaar
08.05.01, 22 Jaar
Dominik Nazaruk vs. Relja Eskic - onderlinge wedstrijden
04.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Dominik Nazaruk | Relja Eskic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Dominik Nazaruk form & Relja Eskic form
Dominik Nazaruk - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Relja Eskic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 0-2, - Relja Eskic - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Balazi | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sendogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Brokakis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eric Ahren Moonga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |