Ukraine
11.10.00, 23 Jaar
11.10.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Pavel Shumeiko vs. Dominik Palan - onderlinge wedstrijden
12.03.19 | 1e ronde | Dominik Palan | Pavel Shumeiko | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Pavel Shumeiko form & Dominik Palan form
Pavel Shumeiko - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Dominik Palan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |