WEDSTRIJD
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Dominique Graf | Dominik Rys | 6-3, 6-3 | M25+H Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
21.05.99, 24 Jaar
21.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
20.09.02, 21 Jaar
20.09.02, 21 Jaar
Dominique Graf vs. Dominik Rys - onderlinge wedstrijden
22.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Dominique Graf | Dominik Rys | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Ricany | Clay |
Dominique Graf form & Dominik Rys form
Dominique Graf - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail |
Dominik Rys - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Toby D. Boyer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Paliska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Smedek | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 7-64, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Vitek Horak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Antonin Stepanek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |