WEDSTRIJD
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dominique Graf | Ivan Kosec | 2-6, 6-1, 10-6 | M15 Piestany | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
21.05.99, 24 Jaar
21.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
15.04.91, 32 Jaar
10226 $
15.04.91, 32 Jaar
10226 $
Dominique Graf vs. Ivan Kosec - onderlinge wedstrijden
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Dominique Graf | Ivan Kosec | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Piestany | Clay |
Dominique Graf form & Ivan Kosec form
Dominique Graf - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail |
Ivan Kosec - laatste wedstrijden
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-1, - Ivan Kosec - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samo Polakovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Tristan Meraut | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Keki | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Nanchang Challenger - Clay | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Luca Margaroli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
30.10.18 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 2-6, 1-2, - Ivan Kosec - scratch | wedstrijd detail | |
29.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Michal Konecny | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.18 Kwalif. | vs. Matej Cintl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Pascal Brunner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Selecky | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F1 - Clay | ||||
27.07.18 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.18 2e ronde | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.18 1e ronde | vs. Brian Bencic | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.07.18 Kwalif. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
10.08.17 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.17 1e ronde | vs. Filipp Kekercheni | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
03.08.17 2e ronde | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.17 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Slovakia F1 - Clay | ||||
26.07.17 1e ronde | vs. Marek Rehacek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Qatar F2 - Hard | ||||
10.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bahrain F1 - Hard | ||||
21.03.17 1e ronde | vs. Andrej Glvac | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
08.03.17 1e ronde | vs. Lukas Ollert | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Sherif Sabry | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |