WEDSTRIJD
04.01.19 | Kwartfinale | Donald Young | Gleb Sakharov | 5-7, 6-3, 6-1 | Noumea Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Donald Young | Gleb Sakharov | |
1e Service % | 53/84 (63%) | 66/106 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/53 (81%) | 41/66 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/31 (35%) | 15/40 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/19 (32%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/106 (47%) | 30/84 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/190 (55%) | 86/190 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 9 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Donald Young | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Donald Young | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Donald Young | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Donald Young | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Donald Young | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Donald Young | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Donald Young | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Donald Young | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Donald Young | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Donald Young | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Donald Young | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Donald Young | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Donald Young | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Donald Young | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Donald Young vs. Gleb Sakharov - onderlinge wedstrijden
04.01.19 | Kwartfinale | Donald Young | Gleb Sakharov | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Noumea Challenger | Hard |
Donald Young form & Gleb Sakharov form
Donald Young - laatste wedstrijden
Charleston Challenger - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Little Rock - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Harrison Adams | 3-6, 7-68, 2-1, Harrison Adams - scratch | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Ulises Blanch | 0-6, 1-4, - Donald Young - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Simon Carr | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Ornberg | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Luke Saville | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Govind Nanda | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Omni Kumar | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Columbus 2 - I. hard | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gleb Sakharov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Bolla | 6-0, 2-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Klaus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.07.22 Kwartfinale | vs. Terence Atmane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-66, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.01.22 Kwartfinale | vs. Dan Added | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.08.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Toulouse - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |