WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Dostanbek Tashbulatov | Flemming Peters | 7-5, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
Dostanbek Tashbulatov vs. Flemming Peters - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Dostanbek Tashbulatov | Flemming Peters | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dostanbek Tashbulatov form & Flemming Peters form
Dostanbek Tashbulatov - laatste wedstrijden
M25 Cairo - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Konstantin Kravchuk | 7-611, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 7-66, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-74, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bengaluru - Hard | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Andrey Kuznetsov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Flemming Peters - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |