WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Dragos Nicolae Madaras | Mike Loccisano | 4-6, 6-4, 10-2 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
18.06.00, 23 Jaar
18.06.00, 23 Jaar
Dragos Nicolae Madaras vs. Mike Loccisano - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Dragos Nicolae Madaras | Mike Loccisano | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Mike Loccisano form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Mike Loccisano - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | - Mike Loccisano - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Cortegiani | 2-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Drebenstedt | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 1-6, 0-1, - Mike Loccisano - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Ottaviano Martini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Ottaviano Martini | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Musialek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Jordan Smith | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Scheers | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-77, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Bornigia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Mattia Frinzi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michele Fois | 6-73, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail |