WEDSTRIJD
15.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Duckhee Lee | Alessandro Giannessi | 2-6, 7-5, 7-67 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Duckhee Lee | Alessandro Giannessi | |
1e Service % | 69/121 (57%) | 66/105 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/69 (64%) | 45/66 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 28/52 (54%) | 23/39 (59%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/105 (35%) | 49/121 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/226 (48%) | 117/226 (52%) |
Dubbele fouten | 10 | 4 |
Aces | 4 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Duckhee Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Duckhee Lee | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Duckhee Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duckhee Lee | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Duckhee Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duckhee Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Duckhee Lee | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Duckhee Lee | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Duckhee Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duckhee Lee | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6, 4-6, 4-7, 5-7, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
7-67 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Duckhee Lee vs. Alessandro Giannessi - onderlinge wedstrijden
15.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Duckhee Lee | Alessandro Giannessi | 2-6, 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Duckhee Lee form & Alessandro Giannessi form
Duckhee Lee - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Xin Gao | Xin Gao - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail |