WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Duje Ajdukovic | Fabio Coelho | 6-4, 6-4 | M25 Vale | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Duje Ajdukovic vs. Fabio Coelho - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Duje Ajdukovic | Fabio Coelho | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Vale | Hard |
Duje Ajdukovic form & Fabio Coelho form
Duje Ajdukovic - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Richard Gasquet | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Alcala Gurri | 6-77, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-77, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |
Fabio Coelho - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Lagarrigue | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Rodrigo Fernandes | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Raphael Lambling | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | - Fabio Coelho - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Giulio Perego | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Matthysen | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Hynek Barton | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |