Duje Ajdukovic vs. Franko Skugor 15.06.2020

Duje Ajdukovic vs. Franko Skugor 15.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

15.06.201e rondeDuje Ajdukovic Franko Skugor 6-4, 6-4 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Duje Ajdukovic Duje Ajdukovic podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0
5-4Franko Skugor Franko Skugor podáva
0-0, 0-15
6-4
2
Duje Ajdukovic Duje Ajdukovic podáva0-0
0-0, 15-0, 40-0
1-0Franko Skugor Franko Skugor podáva
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP]
Duje Ajdukovic Duje Ajdukovic podáva2-0
0-0
3-0Franko Skugor Franko Skugor podáva
Duje Ajdukovic Duje Ajdukovic podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30
3-2Franko Skugor Franko Skugor podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Duje Ajdukovic Duje Ajdukovic podáva5-2
0-0
5-3Franko Skugor Franko Skugor podáva
0-0, 0-15
5-4Franko Skugor Franko Skugor podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP]
6-4

Duje Ajdukovic
Croatia
05.02.01, 19 Jaar




512
59
18530 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
20.09.87, 32 Jaar
193 cm
76 kg

met de rechte hand
762
20
1429602 $
Franko Skugor
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Duje Ajdukovic vs. Franko Skugor - onderlinge wedstrijden

15.06.201e rondeDuje AjdukovicFranko Skugor6-4, 6-4 wedstrijd detail All Lower Clay

Duje Ajdukovic - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
15.06.20
1e ronde
vs. Franko Skugor6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Spain M25 Murcia - Clay
03.03.20
1e ronde
vs. Alexander Weis5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M25 Antalya - Clay
01.03.20
Finale
vs. Pedro Cachin3-6, 6-4, 7-62 overwinningwedstrijd detail
29.02.20
Halve finale
vs. Yshai Oliel6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
28.02.20
Kwartfinale
vs. Fabian Marozsan6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
27.02.20
2e ronde
vs. Holger Vitus Nodskov Rune6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Cem Ilkel6-4, 4-6, 7-64 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
Kwalif.
vs. Filip Misolic6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Zura Tkemaladze7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
29.11.19
Kwartfinale
vs. Miljan Zekic6-4, 4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
28.11.19
2e ronde
vs. Gibril Diarra6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
27.11.19
1e ronde
vs. Gleb Blekher6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
24.11.19
Finale
vs. Alvaro Lopez San Martin6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
23.11.19
Halve finale
vs. Mircea-Alexandru Jecan6-73, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
22.11.19
Kwartfinale
vs. Matias Zukas6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.11.19
1e ronde
vs. Andrea Picchione6-2, 5-7, 6-4 overwinningwedstrijd detail
21.11.19
2e ronde
vs. Nicolas Alberto Arreche6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.11.19
1e ronde
vs. Dimitar Kuzmanov3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
23.10.19
1e ronde
vs. Anas Fattar6-4, 4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
20.10.19
Finale
vs. Pol Toledo Bague6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.10.19
Halve finale
vs. Manuel Pena Lopez6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.10.19
Kwartfinale
vs. Benjamin Dhoe5-7, 7-63, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.10.19
2e ronde
vs. Mirko Martinez7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
1e ronde
vs. Joshua Paris6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Serbia M15 Zlatibor - Clay
20.09.19
Kwartfinale
vs. Nerman Fatic7-614, 5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.09.19
2e ronde
vs. Filip Misolic7-60, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.09.19
1e ronde
vs. Tomislav Jotovski4-6, 6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Hungary M15 Szekesfehervar - Clay
08.09.19
Finale
vs. Michael Vrbensky2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.09.19
Halve finale
vs. Pavel Nejedly6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
06.09.19
Kwartfinale
vs. David Pichler2-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail

Franko Skugor - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
15.06.20
1e ronde
vs. Duje Ajdukovic4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland Rotterdam - I. hard
12.02.19
1e ronde
vs. Denis Shapovalov5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
10.02.19
Kwalif.
vs. Ryan Nijboer4-6, 6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.02.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ilya Ivashka7-64, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Bulgaria Sofia - I. hard
04.02.19
Kwalif.
vs. Yannick Maden3-6, 6-4, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
03.02.19
1e ronde van de kwal.
vs. Salvatore Caruso7-63, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
New Zeland Auckland - Hard
05.01.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ugo Humbert3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
USA Winston-Salem - Hard
22.08.18
2e ronde
vs. Pablo Carreno-Busta3-6, 7-63, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.08.18
1e ronde
vs. Pierre-Hugues Herbert6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.08.18
Kwalif.
vs. Horacio Zeballos1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
18.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Corentin Moutet7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Croatia Umag - Clay
17.07.18
1e ronde
vs. Marco Trungelliti3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland 's-Hertogenbosch - Grass
12.06.18
1e ronde
vs. Evgeny Donskoy3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.06.18
Kwalif.
vs. Kevin King7-67, 6-3 overwinningwedstrijd detail
09.06.18
1e ronde van de kwal.
vs. Jordan Thompson6-2, Jordan Thompson - scratchoverwinningwedstrijd detail
Switzerland Geneva - Clay
19.05.18
1e ronde van de kwal.
vs. Noah Rubin6-3, 6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Canada Drummondville Challenger - I. hard
14.03.18
1e ronde
vs. Joris De Loore6-3, 3-6, 3-4, - Franko Skugor - scratchnederlaagwedstrijd detail
USA Delray Beach - Hard
22.02.18
2e ronde
vs. Hyeon Chung4-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
20.02.18
1e ronde
vs. Alexander Bublik6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
18.02.18
Kwalif.
vs. Peter Polansky6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.02.18
1e ronde van de kwal.
vs. Henri Laaksonen6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
India Pune - Hard
30.12.17
1e ronde van de kwal.
vs. Ilya Ivashka3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Andria Challenger - Carpet
24.11.17
Kwartfinale
vs. Uladzimir Ignatik4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.17
2e ronde
vs. Andrea Basso7-69, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
22.11.17
1e ronde
vs. Laurynas Grigelis6-3, 7-67 overwinningwedstrijd detail
Slovakia Bratislava Challenger - I. hard
10.11.17
Kwartfinale
vs. Lukas Lacko1-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.11.17
2e ronde
vs. Marton Fucsovics6-74, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.11.17
1e ronde
vs. Aldin Setkic6-3, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
06.11.17
Kwalif.
vs. Dzmitry Zhyrmont6-71, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.11.17
2e ronde van de kwal.
vs. Farrukh Dustov6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<