WEDSTRIJD
27.10.20 | Kwalif. | Duje Ajdukovic | Luis Faria | 6-1, 6-2 | M25 Vale | Hard |
STATISTIEKEN
Duje Ajdukovic | Luis Faria | |
1e Service % | 32/51 (63%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 15/51 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Duje Ajdukovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luis Faria | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Duje Ajdukovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Luis Faria | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Luis Faria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Luis Faria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Luis Faria | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Luis Faria | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Luis Faria | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Duje Ajdukovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Duje Ajdukovic vs. Luis Faria - onderlinge wedstrijden
27.10.20 | Kwalif. | Duje Ajdukovic | Luis Faria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Vale | Hard |
Duje Ajdukovic form & Luis Faria form
Duje Ajdukovic - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Luis Faria - laatste wedstrijden
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
25.03.22 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
17.03.22 1e ronde | vs. Alexander Donski | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Anton Matusevich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Simon Freund | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 1-0, Russell Henderson - scratch | wedstrijd detail | |
Maia 2 - Clay | ||||
13.12.21 Kwalif. | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia 1 - Clay | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Heller | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail |