WEDSTRIJD
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Dusan Obradovic | Relja Eskic | 6-0, 6-1 | M15 Zlatibor | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
08.05.01, 22 Jaar
08.05.01, 22 Jaar
Dusan Obradovic vs. Relja Eskic - onderlinge wedstrijden
15.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Dusan Obradovic | Relja Eskic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Zlatibor | Clay |
Dusan Obradovic form & Relja Eskic form
Dusan Obradovic - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Relja Eskic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 0-2, - Relja Eskic - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Balazi | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sendogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Brokakis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eric Ahren Moonga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |