WEDSTRIJD
27.01.20 | Kwalif. | Dusan Rajic | Thomas Pavlekovich Smith | 6-4, 6-0 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Serbia
27.04.99, 24 Jaar
27.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
02.05.01, 22 Jaar
02.05.01, 22 Jaar
Dusan Rajic vs. Thomas Pavlekovich Smith - onderlinge wedstrijden
27.01.20 | Kwalif. | Dusan Rajic | Thomas Pavlekovich Smith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Dusan Rajic form & Thomas Pavlekovich Smith form
Dusan Rajic - laatste wedstrijden
M15 Doha - Hard | ||||
29.12.21 1e ronde | vs. Michael Zhu | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.12.21 Kwalif. | vs. Adil Kalyanpur | 6-75, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Talal Alabdullah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Miceli | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-76, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 4-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Smilansky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Nikolic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Vianello | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Thomas Pavlekovich Smith - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Bolin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Jesser | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Marinkov | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Callaghan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Jirat Navasirisomboon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Michael Mathayomchand | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kareem Abdul Hakim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Nathan Anthony Barki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Tanakorn Srirat | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Kyle Seelig | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Ethan Cook | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Uisung Park | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Jangjun Kim | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 6-4, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Takeru Yuzuki | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rhys Searant | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Bianchet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zac Osborne | 5-7, - Thomas Pavlekovich Smith - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ken Cavrak | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
02.01.22 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Holt-Crossman | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Barnsley | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail |