WEDSTRIJD
04.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Dustin Goldenberg | Viacheslav Yulik | 7-5, 6-4 | Egypt F26 | Hard |
STATISTIEKEN
USA
27.09.90, 33 Jaar
27.09.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
06.09.00, 23 Jaar
06.09.00, 23 Jaar
Dustin Goldenberg vs. Viacheslav Yulik - onderlinge wedstrijden
04.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Dustin Goldenberg | Viacheslav Yulik | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Egypt F26 | Hard |
Dustin Goldenberg form & Viacheslav Yulik form
Dustin Goldenberg - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gillian Osmont | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pretoria - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Dagan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lj Fick | 7-66, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Wian Roothman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Cahn | 4-6, 1-5, - Dustin Goldenberg - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Haadin Bava | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vassili Psaltopoulos | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haadin Bava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Bisong Bikom | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Benjamin Fumi | 3-6, 7-64, 15-17 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Opeyemi Agunbiade | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Raheel Manji | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Munashe Chingono | 6-75, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Houston - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Samardzic | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F42 - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Lorenzo Brunetti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F41 - Hard | ||||
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Vauthier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F40 - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Loncarevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Yulik | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F24 - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Roman Boychuk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Omar Elkadi | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Egypt F23 - Hard | ||||
14.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pratheek Mandalapu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Egypt F22 - Hard | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Viacheslav Yulik - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Baldoni | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Marco Miceli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Karsten Wuyts | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vasisht Cheruku | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-4, 4-1, Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ashraf El Sayed | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Augusto Virgili | 7-66, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Maslov | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail |